قبول کنید که لحظات آسیب پذیر و در برخی مواقع شکست خورده بسیار زیادی در تجربه مشتریان وجود دارد. برای مثال با محول کردن کارها از دپارتمانی به دپارتمان دیگر و تغییر مسیرهای ارتباطی، پیچیدگی و تهدید را اضافه کرده تا در مسیر خریدها انحراف ایجاد کند همچنین این امر در بعضی مواقع به وفاداری مشتریان نیز لطمه وارد می سازد.

ادامه مطلب  

راه اندازی کسب و کار بدون سرمایه اولیه  

شما برای شروع یک کسب وکار هیجان بسیار زیادی دارید. شاید ایده‌ای دارید یا تنها مجذوب این فکر شده باشید که تجارت خود را راه اندازی کنید و آن را توسعه بخشید. به پذیرفتن برخی ریسک ها مثل ترک کردن کار فعلی خود و یا نداشتن درآمد برای یک مدت راغب هستید. اما تنها یک مانع لجستیکی در این میان شما را متوقف خواهد کرد: مسئله مالی و این که شما پول زیادی ندارید.

ادامه مطلب  

ارائه خدمات عامل تمایز شرکت شماست  

هر کسی تجربه‌ای وحشتناک از خدمات مشتریان به یاد دارد و داستان آن همواره با یک تماس تلفنی آغاز می شود، سپس سوالات بی موردی مطرح شده و افراد زمانی طولانی پشت تلفن  نگه داشته می شوند و در آخر این روند در حال خستگی و کلافگی شخص پایان می یابد. با این حال دقیقا این اولین تماس، زمانی که مشتری با شما برای درخواست کمک تماس می گیرد، به معنی آن است که شما بزرگترین فرصت را برای ایجاد یک ارتباط واقعی، ساخت وفاداری و حتی افزایش فروش  بدست آورده اید.

ادامه مطلب  

قوانین بازاریابی شبکه های اجتماعی  

استفاده از قدرت محتوا و بازاریابی شبکه های اجتماعی می‌تواند جایگاه مشتریان و ناظرین را به شدت ارتقا بخشد. ولی شروع به این کار بدون داشتن دیدگاه یا تجربه‌ی قبلی می‌تواند چالش برانگیز باشد.
آشنایی با اصول بازاریابی شبکه های اجتماعی بسیار ضروری است. با پیروی کردن از این قانون و در نظر گرفتن آن ها در ماکزیمم کردن کیفیت تا افزایش قیمت خرید آنلاین، شالوده‌ای خواهید ساخت که به مشتریان، برند و مهم تر از همه به درآمد خالص شما خدمت خواهد کرد.

ادامه مطلب  

راه های جذب مشتری در شرکت های خدماتی  

مطمئن ترین راه برای از دست دادن اعتماد مشتریان یک شرکت خدماتی، غیر قابل اتکا و غیر منصف انگاشته شدن از جانب آنها است. من این حقیقت را از طریق 40 سال پژوهش در زمینه بازاریابی خدمات، کیفیت خدمات و خدمات بهداشتی دریافته ام. شرکت ها زمانی که عملکرد ضعیفی دارند نسبت به از دست دادن اعتماد مشتریان آسیب پذیر خواهند شد به خصوص شرکت هایی که به مشتریان در یک موقعیت استرس زا سرویس می‌دهند.

ادامه مطلب  

مشتريان شما به چه ميزان ارزشمند هستند؟  

همه مشتریان یکسان خلق نشده اند. اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید (یا فقط یک مشتری بوده اید)، پس می‌دانید که برخی مشتریان نسبت به سایرین درآمد بیشتری ایجاد می‌کنند ( و هزینه کمتری پرداخت می‌کنند). اگر می‌خواهید که سود خود را حداکثر نمایید ضروری است تا دریابید به کدام یک از مشتریان توجه کامل کرده و بر روی چه کسی سرمایه گذاری کنید.

ادامه مطلب  

نحوه محاسبه و مدیریت حقوق و دستمزد  

پرداخت به موقع حقوق و دستمزد کارمندان مهمترین و اساسی ترین مساله برای یک کارفرمای خوب است. بنظر میرسد که هزینه پرداخت بموقع حقوق کارکنان مهمترین و حیاطی ترین مساله است که همواره باید مد نظر باشد. در این متن میخواهیم نحوه محاسبه حقوق و دستمزد، از جمله دستمزد ناخالص، سود و منفعت را بررسی کنیم. این بررسی می‌تواند به عنوان یک ابزار کمکی باشد تا این هزینه بزرگ و مهم را بادقت و کارایی بیشتری مدیریت کنید.
 

ادامه مطلب  

در چهار گام ریسک مدیریت اسناد سازمان را کاهش دهید  

اگرچه تغییر به سوی دیجیتالی شدن بسیاری از مسایل مرتبط با اسناد را حل کرده است اما سند سازی بدون کاغذ، ذاتا رهایی از ریسک را به همراه نداشته است. در حقیقت هنگامی که اسناد دیجیتالی به درستی مدیریت نمی شوند با بسیاری از ریسک های مشابهی رو به رو خواهند شد که نوع قبلی اسناد نیز با آن مواجه بوده اند. به علاوه گردش کاری مدیریت نشده حول اسناد دیجیتالی منجر به هزینه های هنگفتی خواهد شد. خصوصا زمانی که ترس ناشی از محبوس شدن اطلاعات اسناد سازمان در گردش

ادامه مطلب  

 

نقطه آغاز اکثر آنالیزهای رقابتی طرح این سوال است: رقیب شما کیست؟ دلیل آن اینست که اکثر شرکت ها رقیب خود را یک برند، محصول و یا سرویس دیگر تلقی می‌کنند. اما رهبران و سازمان های هوشمند پا را فراتر می گذارند. سوال این نیست که رقیب شما چه کسی است بلکه سوال درست آن است که رقیب شما چه چیزی است و پاسخ این سوال چنین است: رقیب شما هر مانعی در برابر حل مشکلات انسانی و سطح بالا است که مشتری شما در مسیر تجربه خود با آن مواجه می‌شود. در حالیکه حل این مشکلات ف

ادامه مطلب  

پرفروش ترین خودرو های 2017 در ایران  

بازار خودرو ایران چند سالی است که دچار تحولات بسیار زیادی شده است و محصولات با کیفیتی را می توان در آن ها یافت کرد و شرکت های خودرو سازی داخلی روز به روز در حال پیشرفت هستند و سعی در تولید محصولات با کیفیت تر دارند تا بتواند رقیب های سرسختی برای محصولات خارجی وارداتی باشند ولی به دلیل فاصله بسیار زیاد میان آن ها رقابت سختی مشاهده نمی شود.
در بازار خودرو ایران برخی خودرو ها هستند که بیشتر مورد توجه خریداران قرار می گیرند و خریداران بیشتری را ب

ادامه مطلب  

چرا پژو 2008 عرضه نمیگردد؟  

چند ماهی از آغاز و شروع بکار خط تولید خودرو پژو 2008 در ایران میگذرد و همگان منتظر فروش این محصول و تزریق آن به بازار ها هستند ولی با گذشت سه ماه هنوز خبری از فروش این محصول نام آشنا به گوش نمی رسد این مشکلل صبر خریداران را لبریز کرده است و خریداران بسیاری را منتظر عرضه این محصول قرار داده است و دلیل این اتفاق چیزی نیست جز مشکلات زیاد ولی کوچک دو شرکت خودرو سازی پژو و ایران خودرو که با هم دارند و هنوز به توافقاتت نهایی نرسیده اند و این امر باع

ادامه مطلب  

قیمت و مشخصات شورلت نوا ( Chevrolet Nova )  

شورلت ( Chevrolet ) شرکت خودروسازی آمریکایی است که توسط شخصی به همین نام  در سال 1911 تآسیس شد و 77 سال بعد توسط جنرال موتورز خریداری شد.
یکی از خودروهای این کمپانی که هنوز هم در خیابان ها به چشم می خورد شورلت نوا یا شوی ( Nova or  Chevy II )  است که از سال 1961 تا 1988 تولید شده و در ایران توسط جنرال موتورز ایران ( پارس خودروی امروزی) در سهه تیپ مونتاژ و  عرضه میشد.
موتور شورلت نوا از نوعا 6 سیلندر است که حداکثر قدرت تولیدی آن به 115 اسب بخار می رسد و جزو مقاومترین

ادامه مطلب  

صاعقه گیر الکترونیکی با تستر خورشیدی(جدید)  

صاعقه گیر الکترونیکی با تستر خورشیدی(جدید)
WWW.PEG-CO.COM
 
 
by مدیریت وبسایت مهندس علیخانی

این نوع  صاعقه گیر یکی از انواع صاعقه گیر های الکترونیکی میباشد که به انضمام تستر عملکرد صاعقه گیر نصب میشود و منبع تغذیه تستر از طریق انرژی خورشید تامین میشود با توجه به خورشیدی بودن تستر  نیازی به اختصاص فیدر برق و کابل کشی برای تستر نمی باشد .
تستر خودکفای فوق این اجازه را به ما میدهد که در هر زمان از صحت عملکرد صاعقه گیر نصب شده با خبر باشیم.

ادامه مطلب  

کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی - کولر خودرو چیست و چگونه کار می کند؟  

با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا،  استفاده از کولر های خودرو شروع می شود. کولر خودرو یک آپشن رفاهی به حساب می آید و در گرمای زیاد می تواند راحتی را برای سرنشینان وسایل نقلیه به ارمغان آورد. کولر خودرو دارایی اجزای مختلفی می باشد که برای استفاده و کارکرد صحیح تمام این اجزای به خوبی فعالیت نمایند تا راحتی سرنشینان فراهم شود حال بر اساس کارشناسی رنگ خودرو مهندس باغشنی؛ در این مطلب تصمیم داریم اجزای مختلف کولر خودرو را برای شما همراهان عزیز ا

ادامه مطلب  

قیمت و مشخصات جی ام سی یوکان ( GMC Yukon )  

جی ام سی یوکان ( GMC Yukon ) یک SUV فول سایز آمریکایی 8 سرنشینه است. این خودرو مجهز به موتور 8 سیلندر 6 لیتری است و حداکثر قدرت تولیدی آن 420 اسب بخار در 5600 دور در دقیقه است که توسط سیستمم گیربکس 8 سرعته اتوماتیک به هر چهارچرخ منتقل می شود و می تواند در مدت 5.8 ثانیه به 100 کیلومتر و حداکثر سرعت 180 کیلومتر بر ساعت برسد. البته شاید انتظار سرعت بالاتری از این غول آمریکایی را داشتید اما برای خودرو یی با این وزن و  ابعاد سرعت مناسبی است.
طراحی این خودرو از سال 2015

ادامه مطلب  

دستگاه برش لیزر فیبری را بشناسید  

انتخاب دستگاه برش لیزر فیبری
اولا، باید ماده و مقدار آن را به دقت تعیین نمایید. شما توان این را دارید که از مهندسان موجود مشورت بگیرید.  ثانیا باید حداکثر ضخامتی که قصد برش دارید را تعیین نمایید. زیرا قدرت لیزر به ضخامت ماده بستگی خواهد داشت. در نهایت باید توجه ویژه ای بر روی عملکرد دستگاه برش لیزر فیبری داشته باشید.  اجزای ماشین برش لیزری مناسب باید با دقت بالا و بسیار راحت انتخاب گردد و تنظیم شود. قیمت های متعدد موجب می شود دستگاه شما کیفی

ادامه مطلب  

نکات خرید دستگاه حکاکی لیزری  

مواردی که هنگام خرید دستگاه حکاکی لیزری باید بدانید
قبل از خرید دستگاه حکاکی لیزری باید اطمینان حاصل کنید که همه چیز را مدنظر قرار داده اید. این موضوع می تواند به شما کمک کند تا انتخاب مناسبی داشته باشید و ماشین لیزر حکاکی خود را از شرکت معتبری  بخرید. در این مقاله قصد داریم چند مورد از  نکاتی که باید مدنظر قرار گرفته شود را بیان کنیم. پس با ما باشید.
نگه داری دستگاه لیزر حکاکی
هزینه تعمیر و نگهداری ماشین حکاکی لیزر چقدر خواهد بود؟
 اولین چ

ادامه مطلب  

کیان موتورز نمایندگی بورگوارد در ایران با محصولی جدید  

در ساعات آخری روز پنج شنبه بود که قرار دادی میان کیان موتور وارنا و شرکت خودرو سازی بورگوارد به امضا رسید و این شرکت ایرانی توانست نمایندگی این شرکت خودرو سازی نام آشنا صنعت خودرو سازی آلمان را برای خود کسب نماید. اینن شرکت خودرو سازی در سال 1929 تاسیس شده است ولی به دلایلی به مدل 50 سال از ادامه فعالیت دست کشیده است و قرار است در آینده ای نزدیک دوباره فعالیت خود را شروع نماید و بعد از شروع فعالیت با محصولات جدید وارد دنیای خودرو شود و شرکت کیا

ادامه مطلب  

قیمت و مشخصات جی ام سی ترین ( GMC Terrain )  

جی ام سی ترین ( GMC Terrain ) یک شاسی بلند جمع و جور ساخته شده توسط جنرال موتورز است که از سال 20100 تا کنون تولید در حال تولید است.
اگر به دنبال یک SUV با طراحی شیک و مواد با کیفیت بالا هستید جی ام سی ترین می تواند یک انتخاب مناسب باشد، اما این شاسی بلند آمریکایی دارای نقاط ضعفی هم هست که می توان به فضای باربری کم آن اشاره کرد وو علاوه بر آن سیستم سرگرمی و تفریحی اش در مقایسه با خودرویی مانند کیا اسپورتیج دارای عقب ماندگی ست اماا یکی از امکاناتی که جی

ادامه مطلب  

برقگیر ساختمان های بلند (۷ طبقه و بیشتر)  

برقگیر ساختمان های بلند (۷ طبقه و بیشتر)
WWW.PEG-CO.COM
 
 
by مدیریت وبسایت مهندس علیخانی

تصمیم به استفاده از برق گیرهای خارجی به میزان صاعقه خیزی منطقه و اهمیت موضوع مورد حفاظت دارد. در استاندارد فرانسوی UTE C15-443 به این موضوع پرداخته شده است. در بعضی توصیه نامه های مربوط به ساختمان در داخل کشور به عدد ۲۳ متر یا بیش از ۷ طبقه برای نصب برقگیر اشاره شده است.
برای سازه های صنعتی می توانید به استاندارد NFPA 78 مراجعه نمائید. مطابق این استاندارد STACK های فلزی ب

ادامه مطلب  

شمس العماره | بلندترین ساختمان تهران قدیم در دل کاخ گلستان  

مس العماره از آن ساختمان ها است که اسمش را زیاد شنیده ایم، اما هیچ وقت نمی دانستیم که این ساختمان زیبا در خیابان ناصرخسرو و در تهران قرار دارد. یک ساختمان کاشی کاری بلند که یک ساعت نیز در بالای آن دیده می شود. این ساختمان در بخش تهران قدیم قرار دارد که بیشتر ساختمان های قدیمی دیگر را هم می توان در همان حوالی پیدا کرد. این ساختمان در زمان خود، مرتفع ترین ساختمان تهران قدیم بود و هنوز هم ابهت خود را در این میانه شهر حفظ کرده است. کاخی که در دل کا

ادامه مطلب  

260:امیدوارم ببینیش :)  

 
وااای خدای من خیلی خوشالم دراینحد که تمام تلخی امروز و استاد لعنتی رو شست برررررد 
یه وبلاگی استش که من همیشه دنبالش میکنم.دوست قشنگم، از کتابایی که میخونه اونجا مینویسه و به شکل عجیبی خیلی سلیقم بهش نزدیکه.بشدت هم نزدیکه.بخاطر همین خیلی کیف میکنم.کتابا از لیستم حذف شدن چون خوند خوشش نیومد و برفکس کتابی که عمرا اگه میگرفتمشو چون خوشش اومده سفارش دادم برسه دستم :) 
امشب یه هدیه کتابی ازش بهم رسید و منو برد تو اسمونا کامل:ایکس نمیدونم چطوری

ادامه مطلب  

قیمت و مشخصات لامبورگینی هوراکان ( Lamborgini Huracan )  

اولین خودروی رانش عقب لامبورگینی هوراکان است که به قصد حرکات نمایش و دریفت کشیدن از آن استفاده می شود هرچند ماقبل این خودرو شرکت لامبورگینی خودروهایی با این قابلیت وارد بازار کرده اما این خودرو در دریفتت  کشیدن به نوبه ی خود تمام عیار است.
لامبورگینی هوراکان نخستین بار در سال 2014 در نمایشگاه موتور شوی ژنو به نمایش گذاشته شد .شرکت لامبورگینی نام گذاری خودرو های خود را بر اساس معروفیت گاوهای اسپانیایی انتخاب میکند که این مدل لامبورگینی ب

ادامه مطلب  

خروج پراید از چرخه تولید تا پایان سال جاری  

صنعت خودرو سازی جهان روز به روز در حال پیشرفت است و کارخانه های تولید کننده روز به روز بر کیفیت محصولات خود می افزایند و این امر باعث می شود تا رضایت مشتریان را بیشتر کسب نمایند و کارخانه های خودروساز سعی در خارج کردن خودرو های بی کیفیت از چرخه تولید خود می باشند. در ایران نیز چند محصول تولیدی هستند که سالیانه درازی است در چرخه تولید خودرویی کشور قرار دارند و یکی از این محصولات نام آشنا خودرو پراید می باشد کهه متاسفانه از کیفیت قابل قبولی بر

ادامه مطلب  

نحوه نصب سرج ارستر  

    نحوه نصب سرج ارستر
WWW.PEG-CO.COM
 
۱۸ خرداد ۱۳۹۶
by مدیریت وبسایت مهندس علیخانی


سرج ارستر در شبکه های الکتریکی برای حفاظت تجهیزات در مقابل صدمات ناشی از اضافه ولتاژهای ناگهانی هم چون صاعقه و رعد و برق به کار برده می شود. سرج ارسترها ، بسته به نوع کاربردشان می توانند به صورت سری یا موازی در مدار قرار گیرند. نحوه قرار گیری سرج ارستر به این صورت می باشد که همیشه بعد از کلید اصلی و قبل از کلید محافظ جان (RCD) ، از طریق پایه بر روی ریل تابلوهای برق قرار

ادامه مطلب  

انتخاب دستگاه لیزر فیبری برای استفاده مناسب  

آشنایی با انواع دستگاه های لیزر
خدمات پس از فروش دستگاه لیزر
خدمات دستگاه لیزر
این گزینه نیز یکی از موارد بسیار مهمی هستند که باید به آن توجه داشته باشید. اجازه دهید مسائلی را در مورد خدمات پس از فروش عنوان کنیم.  امکان دارد بگویید بارها در مورد این مسئله بحث کرده اید. اما به یاد داشته باشید که دستگاه لیزر فیبری متفاوت تر از سایر دستگاه هایی است که تا به حال دیده اید. در بیشتر موارد، مشتریان نمی توانند دستگاه را خودشان نصب و راه اندازی کنند. ب

ادامه مطلب  

پیش فروش خودرو های برلیانس H220 و H230 به مناسبت عید سعید فطر  

شرکت خودرو سازی سایپا به همراه پارس خودرو تصمیم دارد به مناسبت عید سعید فطر یکی از محصولات نام آشنا خود یعنی برلیانس H220 و H230 را که بعد از معرفی توانست خریداران خوبی برای خود جذب نماید را به صورتت پیش فروش به خریداران عرضه نمایند. در این پیش فروش شرایطی برای خرید آسان تر خریداران قرار داده شده است تاا خریدارانی که قصد دارند این محصولات را خریداری نمایند با شرایط آسان تر و بهتر اقدام به خرید محصول انتخابی خود نمایند.
تیم کاراپ شرایط این پی

ادامه مطلب  

ژنراتور خورشیدی  

ژنراتور خورشیدی
WWW.PEG-CO.COM
 
by مدیریت وبسایت مهندس علیخانی

 
برای دریافت انرژی بیشتر از پانل های خورشیدی، نیاز است که آن ها در مسیر مستقیم تابش نور قرار گیرند. سیستم هایی که جهت تابش خورشید را دنبال می کنند، اغلب در ایستگاه های بزرگ انرژی خورشیدی و برخی از تاسیسات خانگی بزرگتر استفاده می شوند، اما اغلب پانل های مسطح برای برنامه های قابل حمل موقت بکار می روند. اخیرا کمپانی Aspect Solar کلرادو امریکا، به اختراع ژنراتور خورشیدی SunSocket دست زده که یک سیس

ادامه مطلب  

بهترین آش و حلیم های تهران | آش و حلیم های معروف تهران  

ش و حلیم دو غذای سنتی ایرانی و بسیار خوشمزه هستن که سال هاست سر سفره های ایرانی حضور دارن و هیچ موقع هم تکراری نشدن و محبوبیت خودشون رو از دست ندادن. حلیم غذایی کامل و مقوی هستش که با گندم و گوشت گوسفندی یا مرغ و بوقلمون درست میشه و با چاشنی های مختلفی هم خورده میشه، از دارچین و شکر تا عده ای هم که حلیم رو با نمک دوست دارن. اما آش های ایرانی یکی دوتا نیستن و هر منطقه ای آش مخصوص خودش رو داره و تنوع خیلی زیادی در این غذا داریم که همگی هم لذیذ و دوس

ادامه مطلب  

به روز رسانی تخفیفات اجاره خودرو در سفرآلامو  

به روز رسانی تخفیفات اجاره خودرو در سفرآلامو
اتومبیل های برقی Bargain Rentals  وبسایت جدید خود را راه اجاره خودرو کرده است، که با استفاده از ویژگی رزرو آنلاین آن، کاربر پسند تر است.
 
اجاره ماشین
وب سایت هنوز هم مشتریان را قادر می سازد تا با شماره تلفن خود تماس بگیرند تا با اپراتورهای اجاره ماشین مرکز تماس خود تماس بگیرند.
 
اتومبیل های تخفیف اجاره ای دارای گزینه های مختلف رنت ماشین در سراسر نیوزیلند است. شرکت خانوادگی متعلق به 20 سال گذشته بوده و چ

ادامه مطلب  

افتتاح جدیدترین ماشین ها برای رنت  

افتتاح جدیدترین ماشین ها برای رنت
سفرآلامو اعلام کرده است که افتتاح 100 محل اجاره ماشین خود را اعلام کرده است.
در سال 2015، 36 مکان در سراسر جهان را راه اندازی کرد. در حال حاضر، رنت ماشین در 28 کشور و مناطق، از جمله ایالات متحده فعالیت دارد.
فاکس در سال 2016 برای افزودن مکانهای وابسته به اجاره خودرو ، اروپا و آسیا و اقیانوس آرام ادامه خواهد داد.
رنت ماشین
 
 افسر ارشد عامل  گفت:” ما بسیار هیجان زده به اعلام محل سکونت ما است. “ما از مشتریان در سراسر جه

ادامه مطلب  

صاعقه گیر الکترونیکی چگونه عمل می کند؟  

    صاعقه گیر الکترونیکی چگونه عمل می کند؟
WWW.PEG-CO.COM
by مدیریت وبسایت مهندس علیخانی

صاعقه گیر چگونه عمل می کند؟ و انواع آن کدامند؟
 میله های ساده فرانکلینی : اولین واحد جذب که توسط فرانکلین بیشنهاد گردید، میله های ساده بودند که ضربه مستقیم صاعقه به اندازه طول میله ها، دور از ساختمان اتفاق می افتاد و شعاع حفاظتی این صاعقه گیرهای ساده در کلاسهای حفاظتی براساس تئوری زاویه محاسبه می گردید.
قفس فارادی : با گسترش ابعاد ساختمانها و با توجه به محدود

ادامه مطلب  

سه دزد بز دزد  

سه دزد بز دزد
سه دزد بزدزد رفتند بزدزدی .
یه دزد بزدزد دو بز دزدید.
دو دزد بزدزد یه بز دزدیدند،
یه دزد بزدزد به دو دزد بزدزد گفت:
من که یه دزدبزدزدم دوبز دزدیدم آنوقت شما که دو دزدبزدزدید یه بزدزدیدید؟!
و چنین بود که آن دو دزد بزدزد شرمنده آن یه دزد بزدزد شدند!!!
......................................
 فرق مخاطب خاص با بز
غضنفر به مخاطب خاصش میگه میدونی‌ فرق تو با بز چیه؟ مخاطب خاصش قهر میکنه میره... اونم داد میزنه بیا بابا ... با هم فرقی‌ ندارین !
 
 
 

ادامه مطلب  

عملیات حکاکی لیزر روی شیشه  

کاربرد های دستگاه حکاکی لیزر
خرید ماشین حکاکی لیزری
استفاده از نوار: علاوه بر دستمال کاغذی مرطوب، نوار چسب نیز می تواند همان کارایی را داشته باشد. با اینحال استفاده از نوار باعث می شود رنگ حکاکی به جای سفید روشن به خاکستری متمایل شود. همانند روش دستمال کاغذی، اطمینان حاصل کنید که هیچ حباب هوایی وجود ندارد و همپوشانی به هنگام اعمال نوار تشکیل نمی شود. بعد از حکاکی، سعی کنید شیشه را تمیز کنید تا چسب اضافی روی آن باقی نمانده باشد.
دستگاه لیزر ح

ادامه مطلب  

معرفی کتاب جین ایر  

رمان جین ایر بر اساس نظر اکر منتقدان و همچنین مخاطبان عمومی بهترین رمان تربیتی نوشته شده دنیا  می‌باشد. که در اینجا به صورت مختصر به معرفی این کتاب و معرفی داستان آن به صورت کوتاه پرداخته شده است. رمان‌های تربیتی به داستان‌هایی گفته می‌شود که شخصیت اصلی و یا چند شخصیت از داستان در طی زمان و روند داستان دچار بلوغ فکری شده و به عبارت بهتر از اتفاقات رخ داده در پیرامونشان و همچنین تجربیاتشات درس‌های بزرگی می‌گیرند. از جمله برجسته ترین رما

ادامه مطلب  

انرژی خورشیدی و سلولهای خورشیدی  

انرژی خورشیدی و سلولهای خورشیدی
WWW.PEG-CO.COM
 
 
by مدیریت وبسایت مهندس علیخانی

امروزه بشر با دو بحران بزرگ روبرو است که بیش از آنچه ما ظاهرا تشخیص می دهیم با یکدیگر ارتباط دارند. از یک طرف جوامع صنعتی و همچنین شهرهای بزرگ با مشکل الودگی محیط زیست مواجهند و از طرف دیگر مشاهده می شود که مواد اولیه و سوخت مورد نیاز همین ماشینها با شتاب روز افزون در حال اتمام است. اثرات مصرف بالای انرژِی در زمین و آب و هوا آشکارا مشخص می باشدو ما تنها راه حل را در پایی

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1